Categories: Agenda

Black Widow Filmi Vizyon Tarihi Kesinleşti

Marvel sinematik evreninden “Black Widow” Solo filmi çok yakında bizler ile olacak. Koronavirus hastalığı sonrası vizyon tarihi değiştirilen Karadul Filmi için yeni vizyon tarihi kesinlik kazandı…

Black Widow ne zaman vizyona girecek?

Koronavirüs yüzünden etkilenen sektörlerden biri olan sinema dünyası için Black Widow önemli bir yapım! Marvel kendi bünyesindeki bir çok kahraman için solo filmleri yapıyor. Özellikle arka planda kalmış bir çok kahramana yeni dönem içerisinde solo filmleri yapılacak.

Black Widow geliyor! Marvel filmlerini özleyenlerin merakla beklediği bir yapım oldu! Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgından dolayı ülkeler tarafından çeşitli önlemler alındı. Bu önlemlerden birisi de sinema ve tiyatro salonlarının kapatılmasıydı. Durum böyle olunca büyük bütçelerin harcandığı sinema ve dizi sektörü olumsuz etkilendi. Birçok filmin vizyon tarihi ertelendi.

Başrolünde Scarlett Johansson’ın yer aldığı Black Widow filmi bu sene kasım ayında vizyona girecek.

Marvel Comics’in yayınladığı Black Widow isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen yirmi dördüncü Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi, Black Widow bu sene 6 Kasım tarihinde seyirci ile buluşacak.

Black Widow Konusu Ve Detaylar

Black Widow karakterinin Endgame’deki akıbetini düşünecek olursak filmin Endgame’de yaşananlardan öncesinde geçeceğini söylemek çok büyük bir sürpriz olmaz ancak Johansson, verdiği bir röportajda filmin tam olarak geçeceği zaman dilimini de açıklığa kavuşturdu. Black Widow filmi, Civil War ile Avengers: Infinity War arasında geçecek.
Black Widow Film konusu karadul çizgi roman karakterinin hayat hikayesi ve ilk yenilmezler’den bir tanesi oluşunu anlatıyor. Eski Rus arkadaşlarını ve yenilmezler öncesi içerisinde bulunduğu farklı bir grupla ilgili olayları film konu alacak.
Marvel’ın Yenilmezler ekibinin yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow’un solo filmidir. Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor.

Kara Dul'un büyük kötü adamı Taskmaster kim?

Marvel Comics’te, Taskmaster kılıç, kalkan ve yay ustası olan bir süpervizördür. Diğer süper kahramanları inceleyerek bu tekniklere hakim olur. Böylece, Görev Yöneticisi’nin MCU’da Kaptan Amerika ve Hawkeye (Black Widow’un BFF) hayranı olduğu varsayılabilir.

Çizgi romanlarda, Taskmaster ayrıca Kit Harrington tarafından Kasım ayında yayınlanacak olan “The Eternals” da oynanacak olan Kara Şövalye’ye de bağlı. Bu muhtemelen Taskmaster’ın Marvel’s Phase 4’ün önemli bir parçası olabileceği anlamına geliyor.

black widow Solo filmi içerisindeki ana düşman olarak “taskmaster” karşımıza çıkıyor. Özellikle gelişmiş teknoloji silahları ve usta savaş teknikleri ile Karadul ve ekibini oldukça fazla zorlayacağa benziyor.

Iron Man Black Widow Filmi İle Geri Mi Dönüyor?

Captain Amerika: Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında yaşananları konu alacak olan Black Widow filmi ile ilgili çok konuşulacak bir detay da ortaya çıktı.

Yenilmezlerin “İntikamcıların” son filmi “Avengers: Endgame” ile birlikte ünlü aktör “Robert Downey Jr” ile vedalaştık. Tony Stark rolü ile dünyada bir çok hayranı bulunan Ünlü oyuncu Robert Downey: Kendisinin şuan başka bir marvel filminde rol almayacağını ifade etmişti.

Deadline adlı internet sitesinde yer alan Saturn Awards haberlerine göre, merakla beklenilen Black Widow filmi ile ilgili bir takım önemli bilgiler gün yüzüne çıkartıldı. Bildiğiniz üzere, Tony Stark karakterine hayat veren Robert Downey Jr.’In son bir Marvel filminde daha yer alacağı ve bununda Black Widow olacağı bir süredir kulislerde konuşuluyordu.

Natasha’nın Birleşmiş Milletler’den kaçtığı zaman diliminde geçecek olan filmde Natasha’nın Iron Man’den yardım isteyeceği de dile getirilmişti. Ancak, şimdilik söz konusu iddialar üzerine herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. Belki, elde edilen bilgiler doğrultusunda Iron Man’in Black Widow filminde yer alacak olan flashback veya cameo sahneleri ile yeniden seyirci karşısına çıkması sürpriz olmayacağa benziyor.

Black Widow Kısa Bilgiler:

 • Black Widow’un tam adı: Natalia Alianovna Romanoff
 • Avengers filminin başında Black Widow’u rehin tutan kişi, Black Widow’un Lermentov adında bir adama çalıştığını düşünüyordu.
 • Clint Barton, Romanoff’u öldürmek için görevlendirildikten sonra onu S.H.I.E.L.D.’a götürdü.
 • Loki, Black Widow tarafından sorgulandığı sırada Natasha’nın geçmişinden bir ismi gün yüzüne çıkarmıştı: Yukarıdaki sahnede de gördüğünüz gibi Loki, Natasha için “Dreykov’un kızı” diyor. Bahsi geçen Dreykov, Natasha ve diğer casusların yetiştirildiği Red Room programını yöneten bir general.
 • Natasha, çocuk sahibi olamaz: Natasha, Age of Ultron filminde Red Room’dan mezun olurken kendilerinin kısırlaştırıldığını söylemişti. Bunun sebebininse endişelenecek şeylerden bir tanesinden kurutulmak olduğunu ifade etmişti.

Red Skull, Endgame’de Natasha’nın babasının ismini söylemişti:

Barton ve Natasha ikilisi, Vormir’e ulaştıklarında Red Skull kendilerine “Edith’in oğlu ve Ivan’ın kızı” şeklinde seslenmişti. Bazı hayranlar, Red Skull’ın bahsettiği bu Ivan’ın Iron Man 2’de gördüğümüz Ivan Vanko olabileceğini düşünüyor.

Tony Stark, Natasha ile Natalie Rushman takma adıyla tanıştıktan sonra kendisi hakkında bir araştırma yapmıştı:

Tony Stark’ın yaptığı bu araştırmada Natasha yani namı diğer Natalie’nin Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Latinceyi akıcı bir şekilde konuştuğunu öğrenmişti. Black Widow filminde de Romanoff’un sadece Rusça değil diğer dillerde de konuştuğunu görebiliriz.

Black Widow Cast "Oyuncular"

Black Widow filmi için Başrol  Oyuncusu bir çok hayranı bulunan ve gönüllerimizde her zaman karadul olarak hatırlanacak isim “Scarlett Johansson” Black Widow Oyuncuları Tümü:

 1. Scarlett Johansson
 2. Robert Downey Jr. (Şüpheli)
 3. Florence Pugh
 4. Rachel Weisz
 5. David Harbour
 6. William Hurt
 7. Ray Winstone
 8. Olivier Richters
 9. O-T Fagbenle
 10. Violet McGraw
 11. Nanna Blondell
 12. Ever Anderson
 13. Ahmed Bakare
 14. Andrew Byron
 15. David Turner
 16. Joakim Skarli
 17. Paul O’Kelly
 18. Roman Green
 19. Stephen Samson
MulierLife

Element - Mulierlife News Editor, Magazine, popular people, Researcher author.

Leave a Comment
Share
Published by
MulierLife

Recent Posts

Twitter people Chris’ war: Chris Hemsworth, Chris Pine, Chris Pratt or Chris Evans

There is controversy about the famous Chris war: Chris Hemsworth, Chris Pine, Chris Pratt or…

4 hours ago

Chris Pratt was beaten by Marvel fans for his alleged political support of Donald Trump

Hollywood star Chris Pratt has caused some disruption online media clients once more as hypothesis…

5 hours ago

Adele to Host “SNL” for the First Time – Excitement Worth Seeing

Adele to Host "SNL" for the First Time - Big Agenda 2020 is ending up…

19 hours ago

All Facts About Social Media Model Naked Julia Rose

Julia Rose: Jake Paul, Boston, Model, Net Worth, Boyfriend, Age, Body Lines Julia Rose (born…

20 hours ago

All Facts About Addison Rae- The Most Popular Name Of Tiktok Girls

Addison Rae is one of the most popular names among Tiktok phenons. Rae, one of…

1 day ago

How to Go Live on TikTok? Which Conditions are Required for Tiktok Live Broadcast?

How to To go live on TikTok? Which Conditions are Required for Tiktok Live Broadcast?…

1 day ago