Categories: Agenda

Filmin Önüne Geçen En İyi Fragmanlar

1. Son Hava Bükücü

Çoğu Çizgi film sever çizgi televizyon dizisi olan avatar’ın filmini izlemiştir. Film için ayarlanan fragman filmin bile önüne geçecek  bir etki ortaya çıkardı.

Film beklentilerin aşağısında kalmış olsa’da bu fragmanın kötü olduğu sonucunu çıkarmaz.
Su, Toprak ve Hava Milletinin Ateş Ülkesinin zorbalığına direnmesinin hikayesinin aktarıldığı bu filmin başlangıcında Hava, Su, Toprak, Ateş Kaderleri birbirine bağlanmış dört ülke olarak karşımıza çıkıyor. Ateş Ülkesi’nin diğerlerine karşı acımasız bir savaş başlatmasıyla bir anda herşey değişir. Devasa bir yüzyıl geçmiştir ancak bu yıkım sürecini değiştirecek en küçük bir umut belirtisi görünürde yoktur. Nickelodeon yapımı animasyon televizyon dizisini temel alan The Last Airbender, Aang’ın hayatta kalma mücadelesinin açılış bölümüdür.

2. Terminatör 4: Kurtuluş

Terminatör serisinin dördüncü filmi olan terminatör kurtuluş fragman olarak filmin önüne geçecek dereceye vardı.
Fragmanın iyi oluşu izleyiciyi çekmiş olsa’da film olarak beklentilerin altında kaldı.
Yıl 2018. Kıyamet Günü meydana gelmiş ve yaşanması olası görülen olaylar yaşanmıştır. Düşünüleceği üzere makineler kontrol mekanizması olarak sistemi ele geçirmişlerdir. Arda kalan bir grup insan Skynet ile ordularına karşı direniştedirler. Bu durumu örgütleyen John Connor, bu savaşı kazanacağından emindir. Ancak bir anda beliren Marcus Wright adındaki bir kişi, onun bu emin olma halini kökünden sarsmaya hazırdır. Kendisinin en son hapiste olduğunu hatırlayan Marcus’un geçmişten mi yoksa gelecekten mi bir misafir olduğunu kimse bilmemektedir. Yine de bu ikili Skynet’e karşı başkıldırarak insanlığı yok etmesi olası saldırıya müdahale etmeye çabalarlar.

3. Transformers 5 (Son Şövalye)

Transformers ilk olarak çizgi film yolunda devam ederken 2007 yılında ilk filmi ile karşımıza çıktı. Transformers beşinci filmi ise kitlesi tarafından hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Fragmanı izleyen çoğu kişi filmin sadece aksiyon kısımlarını koyarak tüm filmi aslında fragmanda vermişler izlenimine kapıldı.

Son Şövalye, Transformers bu sefer serinin özündeki efsaneleri paramparça etme hedefini taşıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime ise gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyayı kurtarma görevi Cade Yeager Bumblebee; bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan sıradışı bir birliğie kalıyor.

4. Örümcek Adam 3

Tobey Maguire oynadığı spiderman 3 filmi tam bir fiyasko oldu. ilk iki filmi ile oldukça fazla beğeni toplayan örümcek adamımız son filmde adeta eleştirilerin odağı oldu.
Peter Parker ya da Örümcek Adam, bir kez daha izleyicisi ile buluşuyor. Her ne kadar nihayet hayatını bir düzen üzerine kurmuş olsa da Peter Parker özel hayatı bir yanda, Örümcek Adam kimliği diğer yanda yaşarken zorlanır. Örümcek Adam olmanın en temel tehlikesi ise her an nerede geleceğini kestiremediği tehlikeler ile kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ın rahatsız edici bir kibri çıkar ortaya. Sevenleri bu durumdan olumsuz etkilenirler. Sadece üzülmek açısından değil, onun sırf bu özelliğinden ötürü Venom ile Kum Adam’ın saldırılarına kulak asmayarak ailesini ve tüm sevdiklerini farkında olmadan tehlikeye atacaktır.

5. Çocuk Oyunu (Child's Play)

Herkesin tanıdığı meşhur korku filmi olan Chucky serisinin son filmi.
Fazlaca başarılı bir fragman ortaya koyan yapımcı ve senaristler fragmanla birlik’de filmin kalitesini ortaya çıkarmışlar. Korku filminden zaten daha fazlası beklenmez.
MulierLife

Leave a Comment
Share
Published by
MulierLife

Recent Posts

Famous actress Mirtha Legrand: Maradona and Wanda Nara had sex for hours at the hotel

Famous actress Mirtha Legrand: Maradona and Wanda Nara had sexual intercourse in the hotel until…

13 hours ago

Model Brittany Rhea Phillips dies under vehicle driving over

Model Brittany Rhea Phillips died under the vehicle passing over her! The fact that the…

13 hours ago

Royal’s bustling bride, Meghan Markle, dies before her baby is born

The world press is talking about this news! It was alleged that the Royal's eventful…

14 hours ago

Turkish phenomenon Şeyma Subaşı who cursed her followers on Instagram became the agenda in her country

Turkish Phenomenon Şeyma Subaşı became the agenda in her country by cursing her follower who…

14 hours ago

Why did Diego Armando Maradona die? Football, drugs, politics and God’s Hand …

Why did Diego Armando Maradona die? After the autopsy of legendary football player Diego Armando…

1 day ago

British press headlines sparked reaction after Maradona’s death

The headlines made by the British press after Maradona's death drew great reaction. Diego Armando…

1 day ago