Categories: Agenda

Hızlı ve Öfkeli 9 Çıkış Tarihi Kesinleşti

Hızlı ve Öfkeli 9, Justin Lin’in yönettiği başarılı film serisi koronavirus engeline takılmıştı. Dünyaca ünlü film serisinin yeni çıkış tarihi için bilgilendirme yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkıyor

Corona virüs salgını sinema sektörünü derinden etkilemeye devam ediyor. Ardı ardına gelen birçok erteleme haberinin ardından şimdi de Vin Diesel’ın ertelenmeyeceğini söylediği Hızlı ve Öfkeli 9 (Fast Furious 9) filmi için üzücü bir gelişme yaşandı. Filmin yaklaşık 1 yıl ertelendiği ve yeni vizyon tarihinin 2 Nisan 2021 olarak ayarlandığı duyuruldu. Bir başka ertele kararı ise Sessiz Bir Yer 2 ( A Quiet Place 2) için alındı.

Koronavirüs (Covid-19) salgını sinema sektörünü derinden etkilemeye devam ediyor. Ardı ardına gelen birçok erteleme haberinin ardından şimdi Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için de üzücü bir gelişme yaşandı. Filmin yaklaşık 1 yıl ertelendiği ve yeni vizyon tarihinin 2 Nisan 2021 olarak ayarlandığı duyuruldu. Film normalde önümüzdeki Mayıs ayında yayınlanacaktı.

Hızlı ve Öfkeli 9 yeni çıkış tarihinin 1 yıl ertelenmesi sonrası büyük bir şok oluşturdu. Özellikle birçok film için erteleme kararları 3 aylık ile sınırlandırılmıştı. Lakin Hızlı ve Öfkeli için 1 yıllık bir erteleme kararı gündemlerde büyük ses getirdi. Dünyaca ünlü film serisinin yeni çıkış tarihi ile birlikte fanlarının beklemekten başka çaresi kalmadı.

Hızlı ve Öfkeli 9 - Konusu Detayları

Düzenbazlıktan emekli Dominic Toretto’nun, Meksika sınırını aşıp orada adeta bir mülteci gibi yaşamaya kalkışmasının üzerinden sekiz koca yıl geçmiştir. Artık Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir sahil kulübesinde yaşamakta olan eski dolandırıcı Dom’un yanında, ABD’deki karanlık geçmişinden miras kalan tek varlık olan biricik sevgilisi Letty vardır.

Orada yepyeni bir yaşama başlamaya çalışan Dom, polisin nefesini ensesinde hissetmekten de kurtulamamıştır. Kanun temsilcilerinin ve kolluk kuvvetlerinin daima peşinde olduğunun farkında olan ve çok sevdiği bir insanın trajik ölümünden sonra Los Angeles’a dönen Dom’un, ajan Brian O’Conner ile ezeli çatışması yeniden alevlenecektir.

Ancak artık ortak bir düşmanları vardır. ABD’ye öldürücü maddelerin akışını sağlayan sosyopat ruhlu uyuşturucu kralına karşı mücadele edebilmek için güç birliği yapmak zorundadırlar. Uyuşturucu kralını bertaraf etmenin ve onun tarafından katledilen arkadaşlarının intikamını almanın tek çaresi, ikisinin arasında yepyeni bir güven ortamının tesis edilmesinden geçmektedir.

Hızlı ve Öfkeli 9 Tüm Oyuncuları(Aktörler)

Hızlı ve Öfkeli 9, Justin Lin’in yönettiği, başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena, Sung Kang, Helen Mirren ve Charlize Theron’un paylaştığı dünyaca ünlü film için eski yıldızlar tekrar dönüyor.

Hızlı ve öfkeli 9 nerede çekilecek?

Justin Lin’in yönettiği ‘Hızlı ve Öfkeli 9’ filminin bazı sahneleri Gürcistan’ın başkenti Tiflis ve Rustavi kentinde çekilecek. Çekimlerine 2019 yılında başlanan filmin ilk sahneleri başkenti Tiflis’in Özgürlük Meydanı, Rustaveli Caddesi, Pekin Caddesi ve Devlet Üniversitesi caddelerinde çekiliyor. Koronavirus sonrası erteleme kararı ile birlikte yeni bölgeler düşünüldüğü haber yapıldı.

Hızlı ve Öfkeli 9 fragman detayları

Charlize Theron, siber suçlu Cipher’ı canlandırırken Helen Mirren ise Jason Statham’ın karakteri Deckard Shaw’un annesi olan Magdelene Shaw’a hayat verecek. Mirren, ayrıca Hobbs & Shaw’da da seyircilerin karşısına çıkacak. Bu isimlere ek olarak Vin Diesel, John Cena’nın da filmde yer alacağını açıkladı. Fragman içerisinde eski oyuncu “Han Lue” tekrar geliyor!
MulierLife

Element - Mulierlife News Editor, Magazine, popular people, Researcher author.

Leave a Comment

View Comments

Share
Published by
MulierLife

Recent Posts

Sommer Ray Increases Net Worth with Own Brand and Shop

What is the net worth of fitness trainer and hot model Sommer Ray? How much…

4 hours ago

Beautiful host Diletta Leotta has attracted attention with her hot photos in recent weeks

Italian TV presenter Diletta Leotta has attracted attention with her hot photos she shared on…

5 hours ago

Renee Gracie Revolted Despite Increasing Her Net Worth

Renee Gracie: The pilot who made a fortune from his sexually explicit videos has finally…

5 hours ago

New Yorker writer Jeffrey Toobin’s masturbation footage at Zoom meeting sparked scandal

Masturbation scandal at Zoom meeting of New Yorker writer Jefrrey Toobin! In the US, New…

6 hours ago

Jeff Bridges Has a Deadly Illness

Jeff Bridges announced on his social media account: I got lymph cancer, but it's going…

6 hours ago

Who is the wife and ex-mistress of the Zoom Scandal Jeffrey Toobin?

Disrespectful author Jeffrey Toobin publicly apologized to his forgiving wife, Amy Bennett McIntosh, for exposing…

6 hours ago