Categories: Agenda

Jean kombinlerle farklı biçimler oluşturmanın yolları

Alt giyside en rahat kombin oluşturulabilen modüller arasında bölge alan jean kombinler için, yaz döneminde uygulanabilecek farklı kombinler bulunur. Evet jean pantolonlar en güzel hangi üst giysi giyim kesimleriyle kombin edilebilir? İşte jean kombinlerle farklı şekiller oluşturmanın yolları.

Yaz serisi için çoğunlukla jean bir pantolon ve salaş bir t-shirt tercih edilir. Lakin farklı yaklaşımlar üzerinden gidilerek, yaz serisinin trend modüllerinden olan jeanlerle değişik bir stil oluşturulabilir. Bu stili oluştururken yalnızca jean pantolon üzere spor şekilde bir üst kesimi tercih etmeniz gerekmez. Büsbütün zıt bir üslup kümesine ilişkin bir modelle de istenilen şıklık sağlanabilir. Örneğin; beyaz salaş bir t-shirt üzerine deri bir ceket, sert ve kimlik sahibi bir duruş ortaya çıkarabilir. Ya da daha klasik bir üslup oluşturulmak isteniyorsa, blazer ceketlerinden klasik şıklığından yararlanılabilir. Sizler için, jeanlerinizle oluşturabileceğiniz farklı kombin tekliflerini derledik:

JEANLERLE UYGULANABİLECEK FARKLI KOMBİNLER

DERİ CEKET&JEAN KOMBİNİ

Deri ceketler, 2020 ilkbaharında en çok tercih edilenler arasındaki bölgesini aldı. Her ne kadar içtimaî izolasyon nedeniyle sokağa sıkça çıkılamasa da, bu seri için baharın trednlerinin yaza da taşınacağını söylemek mümkün olacaktır.

Bu nedenle, bilhassa 90’ların stilini yansıtan deri ceketler de yaz döneminde jean pantolon kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Deri ceketlerle tıpkı vakitte blazer ceketin sahip olduğu klasik şıklık da oluşturulabilir.

DENİM&JEAN KOMBİN

İkili denim modüller, geçtiğimiz seriden bu yana hem ilkbahar hem de yaz modasının trendleri arasında yan alıyor. Ağırlıklı bir t-shirt, düz renk bir bluz ile jean pantolonlar birleştirilerek rahat bir şıklık yakalanabilir. Hareketlilik de hem basınç modelli t-shirtler hem de kemer aksesuarıyla sağlanabilir.

TÜVİT CEKET&JEAN KOMBİN

Kimseyi olduğundan daha farklı bir havaya sokma gücüne sahip olan tüvit ceketler, yaz dönemi için mavi renkteki kot jeanlerle munfasıl bir entegrasyon yakalıyor. Bu serinin kombin trendleri arasında ceketler nokta alıyor. Şayet blazer ve deri ceketten uzak bir stil oluşturmak isteniyorsa, aksesuarların da yardımıyla tüvit ceketler hakikat bir tercih olacaktır.

BLAZER CEKET&JEAN KOMBİN

Daha klasik bir kombin oluşturmak isteyenler için en sahih tercih, blazer ceketler olacaktır. Klasik bir mavi denim jean pantolon ile yaz ayları için hem spor hem de klasik bir haftasonu şıklığı oluşturulabilir.

MulierLife

Element - Mulierlife News Editor, Magazine, popular people, Researcher author.

Leave a Comment
Share
Published by
MulierLife

Recent Posts

Iggy Azalea: the first photos of her son

First sharing from Iggy Azalea with his son The world-famous Australian singer Iggy Azalea, who…

4 hours ago

Kate Beckinsale explains that she doesn’t think of men except for sex

Kate Beckinsale: Nobody needs a man The world-famous actress Kate Beckinsale came to the fore…

4 hours ago

Arnold Schwarzenegger shared his pictures from the hospital

Master actor Arnold Schwarzenegger shared his surgery photos with the movie Terminator Arnold Schwarzenegger had…

4 hours ago

Jordyn Hagan Gaunt fake agency shocked 18-year-old model!

Jordyn Hagan Gaunt: They took my private photos Fake agency shock to the 18-year-old model!…

4 hours ago

Important statements of Cristiano Ronaldo’s girlfriend Georgina Rodriguez are on the agenda

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo's fiance, candid confessions about her past Swimming in the millions, Ronaldo's…

5 hours ago

Khabib Nurmagomedov Ends His Career – Cristiano Ronaldo Messages On The Spotlight

Congratulatory messages from famous athletes showered to Khabib Nurmagomedov For Khabib Nurmagomedov, who announced his…

1 day ago