Categories: AgendaHealth

Kol Sivilceleri Nasıl Makbul Maske Tanımı

Kol sivilcelerini geçiren kür tanımları ile kısa vade içerisinde doğal yollardan kolunuzdaki sivilcelerden kurtulacaksınız. Vücuttaki sivilce haritası incelendiğinde yüzümüzde, alnımızda, sırtımızda velev kollarımızda sivilcelerle karşılaşmaktayız. Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan bu sivilceleri doğal formüller kullanarak azaltmak velev külliyen yok etmek mümkündür.

Yazı İçeriği

  • Kolda Sivilce Neden Oluşur?
  • Kol Sivilceleri Nasıl Makbul? Maske Tanımları
    • Kol Sivilcelerine Aleo Vera Kürü
    • Kol Sivilcesine Elma Sirkesi Kürü

Kolda Sivilce Neden Oluşur?

Vücuttaki sivilcelerin meali sivilcelerin nerede çıktığına nazaran farklılık göstermektedir. Umumiyetle kollarda çıkan sivilceler A, D ve K2 vitamin eksikliğinden ortaya çıktığı düşünülmektedir. Omuz nahiyesinde görülen sivilceler çoğunlukla gerilim yüzünden ortaya çıkarken boyun kesiminde çıkan sivilceler hormonal dengesizliğin habercisi.

Kol Sivilceleri Nasıl Makbul? Maske Tanımları

Konutta kol sivilcelerinizi geçirmek için sizlere doğal 2 maske tanımı vereceğiz. Aloe vera ve elma sirkesi sivilce tedavisi için doğal bir ilaç. Aşağıdaki sivilce maskelerini nizamlı bir halde kullanılırsa vakitle geçeceğini göreceksiniz. Hekiminize müracaattan kullanmanızda yarar vardır.

Kol Sivilcelerine Aleo Vera Kürü

Kolda çıkan sivilcelere yatıştırıcı ve nemlendirici eksiyle bilinen aleo vera ile oluşturulan kürler harika bir tahlildir. Yalnızca koldaki sivilcelere değil tıpkı devirde erkeklerde sırtta sivilce oluşumunu da engelleyen bu kür tam sivilceyle savaşanlara nazaran. Uygulanması çok olağan olan bu küründe aleo vera bitkisinin içerisinde mekan alan jel kıvamındaki kısımdan faydalanılır.

Yaprak kısmında bulunan bu jel kolda yahut sırtta mekan alan sivilcelere sürülür. Yaklaşık yarım saatlik bir beklemenin akabinde yıkanarak temizlenir. Rastgele bir yan tesir barındırmayan bu metodu günde 1-2 sefer uygulayabilirsiniz.

Kol Sivilcesine Elma Sirkesi Kürü

Doğal usuller kullanarak kolda çıkan sivilceleri yok etmenin bir yolu da elma sirkesinden hazırlanan kürdür. Asidik yapısı sayesinde cildin PH’ını dengeleyen elma sirkesi cildinizde meydana gelen tıkanıklıkları açarak sivilcelerin yok olmasını sağlayacaktır.

Marketlerden kolaylıkla elde edebileceğimiz elma sirkesiyle birebir orantıda su karıştırılarak kolda ki sivilcelere sürülür. 10 dakika beklenir akabinde ılık su ile kollar durulanır. Günde 2 ya da 3 sefer bu süreci tekrarlayarak kollarınızda ki sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Buna ek 1 bardak su içerisine yarım tatlı kaşığı elma sirkesi koyarak tüketmeniz sivilcelerden kurtulma suratınızı arttıracaktır.

MulierLife

Leave a Comment
Share
Published by
MulierLife

Recent Posts

Is Sleeping Correctly Important? Improper Sleep has an impact on aging

Adequate and regular sleep is one of the measures to be taken in the fight…

12 hours ago

What is Christmas? Why And How Is It Celebrated?

Christmas, that is Christmas, preparations were made this year for Christmas, which is celebrated every…

12 hours ago

When Does SANTA CLAUS Come to the City? Who is this Santa?

Well, how many of us know that New Year's Eve has nothing to do with…

13 hours ago

Kylie Jenner and Kendall Jenner sisters fun video on TikTok

Kylie Jenner and Kendall Jenner have also taken over TikTok. This is the first time…

14 hours ago

Kylie Jenner 2020 Trending Bikinis

From Kim Kardashian and Kylie Jenner to Selena Gomez, Instagram's most popular bikini and swimsuit…

14 hours ago

When is the Mike Tyson match? Here is information about the match Mike Tyson Roy Jones

Mike Tyson returns to the ring after 15 years. He will be in the ring…

1 day ago